Kadra

Tomek Kulik - dowodzi szkoleniamiTomek Kulik – dowodzi szkoleniami

Absolwent warszawskiej „samochodówki” przy ul. Włościańskiej. Instruktor nauki jazdy i doskonalenia techniki jazdy w uprawnieniami państwowymi. Szkoli także aktorów i kaskaderów, służby mundurowe i ratowników motocyklowych. Aktywny rezerwista WP.

 

 

Daniel Piecychna - LublinDaniel Piecychna – Lublin

Instruktor nauki jazdy i doskonalenia techniki jazdy w uprawnieniami państwowymi. Inżynier mechanik z praktyką warsztatową. Doświadczony użytkownik maszyn japońskich i from RWPG. Zasłużony animator szkoleń motocyklowych na Lubelszczyźnie. Zajęty 🙂

 

 

Michał Kaczmarek Michał Kaczmarek

Instruktor z uprawnieniami państwowymi. Doświadczony pogromca błędów w technice jazdy na motocyklu. Miłośnik jazdy terenowej i turystyki dalekobieżnej, ze szczególnym sentymentem do pustyni marokańskiej.
Znawca dobrego jedzenia 🙂

 

 

Seweryn Ryszard GładygaSeweryn Ryszard Gładyga

Instruktor z uprawnieniami państwowymi. Doświadczony kierowca wagi ciężkiej, z praktyką na trasach biegnących ku krańcom Europy. Prowadzi szkolenia enduro w Radziejowicach pod Warszawą: link – szkolenia terenowe

 

 

 

Jarosław GalarskiJarosław Galarski

Doświadczony instruktor nauki jazdy i doskonalenia techniki jazdy na motocyklu. Wielokrotny uczestnik i współorganizator Rajdu Katyńskiego.
Użytkownik BMW GS i zaprzęgu na bazie Dniepra z silnikiem BMW R80. Miłośnik motoryzacji i historii wojskowości.