Hiszpania

Hiszpania zimą na motocyklu

W imieniu naszych przyjaciół Oli i Seweryna zapraszamy do Hiszpanii: motodelsol.eu

Zapraszamy na siedmiodniowe, kameralne wyjazdy, które przygotowaliśmy na bazie naszych wieloletnich doświadczeń w pracy z motocyklistami. Proponujemy nieco inny sposób spędzania urlopu na Costa del Sol niż to, co najpowszechniej proponuje branża turystyczna.

Celem naszej działalności jest pokazanie piękna i możliwości spędzania czasu, jakie oferuje Andaluzja – jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie. Forma tygodniowego pobytu zależy od preferencji naszych gości. To oferta zarówno dla zawodników sportów motorowych, którzy będą w stanie odbyć tygodniowy obóz treningowy (a w Polsce zima…), jak i osób preferujących turystykę motocyklową.

Hiszpańska Andaluzja czeka na turystów motocyklowych oferując cudowne widoki, pewną pogodę i doskonałe jedzenie

Plan wyjazdu:

  • rezerwacja: kontakt@motodelsol.eu
  • formalności, wylot,
  • lądowanie w Maladze, przejazd z lotniska naszym busem, zakwaterowanie,
  • aklimatyzacja i zapoznanie z naszymi motocyklami
    (maszyny nowe i jednoroczne),
  • zaplanowanie tras i programu wyjazdów,
  • radość z jazdy po andaluzyjskich zakrętach 🙂

Każdy dzień rozpoczynamy od wspólnego śniadania. Nie będzie to typowo hiszpańskie śniadanie, bo zmuszeni bylibyśmy poczęstować Was kawą i churros (to zdecydowanie za mało na statystycznego polskiego chłopa…), ale na stole nie zabraknie specjałów lokalnej kuchni. Wierzymy, że każdy wyjdzie z naszego domu najedzony i pełen energii. Po posiłku i porannej odprawie ruszamy w drogę. Nasze sprawdzone trasy to nawet 250 km dziennie po krętych andaluzyjskich drogach.

Oprócz turystyki oferujemy opiekę profesjonalnego instruktora nauki i techniki jazdy – Seweryn Gładyga to czołowy instruktor techniki jazdy motocyklem w Polsce i na świecie. Od wielu lat pracuje z Motocyklową Szkołą Jazdy Kulikowisko w Warszawie i Toruńską Akademii Jazdy w Toruniu. Jego zdolność przekazywania wiedzy zaraża każdego motocyklistę chęcią podnoszenia swoich umiejętności. Podczas naszych wycieczek Seweryn będzie (w razie potrzeby) podpowiadał, co poprawić w pozycji na motocyklu i sposobie pokonywania zakrętów.

Region, który chcemy Wam pokazać, znamy jak przysłowiową własną kieszeń. Służymy radą, gdy chcielibyście samodzielnie zwiedzać region, rozkoszując się piękną architekturą i dziedzictwem kulturowym Andaluzji. Osoby, które miały okazję nas poznać, wiedzą jak pracujemy i co jesteśmy w stanie zaproponować. Wszystkich tych, którzy jeszcze nas nie znają zachęcamy do odwiedzenia nas na południu Hiszpanii.

Hasta luego!

http://www.hiszpania.motoskull.pl